Álláslehetőség

A KEFAG Kiskunsági Erdészeti és Faipari Zrt. Észak-Kiskunsági Erdészete csemetekertvezető-erdész munkatársat keres a Solti Csemetekertbe

Jelentkezési határidő: 2024. április 15.

Munkavégzés helye: KEFAG Zrt. Észak-Kiskunsági Erdészet Solti Csemetekert

Elvégzendő feladatok:
-    csemetekerti munkálatok (vetés, vegyszerezés, ápolás, öntözés, emelés) felügyelete és irányítása,
-    maggyűjtési és magkezelési munkálatok felügyelete, irányítása,
-    vagyonvédelmi feladatok ellátása,
-    kapcsolattartás a munkálatok elvégzéséért felelős vállalkozói körrel,
-    kerületvezető erdészi feladatkör részleges végzése,
-    készletkezelés, bizonylatolás.

Elvárások:
-    erdész technikusi végzettség
-    „B” kategóriás jogosítvány
-    a feladatok elvégzésére alkalmas gépjármű (költségtérítést biztosítunk)

Előnyt jelent:
-    szakmai tapasztalat,
-    növényvédelmi végzettség,
-    műszaki jártasság.

Béren kívüli juttatások:
-    Szolgálati lakás biztosítása,
-    6 hónap munkaviszony után önkéntes magánnyugdíjpénztárba való beléptetés,
-    1 év után Cafeteria.